درباره گردش‌پی

با استفاده از یک API منحصر بفرد، می توانید به داده‌های مورد نیاز برای غنی‌سازی تجربه کاربران نهایی دسترسی پیدا کنید. از جمع‌آوری، طبقه بندی و غنی‌سازی اطلاعات حساب گرفته تا شروع پرداخت و معاملات، کسب‌وکار شما برای ارائه مشاوره مالی شخصی قابل رویت است.
ما با از بین بردن موانع فنی، هر تجارت را قادر می‌سازیم با استفاده از یک پروتکل ایمن با مشتریان ارتباط برقرار کند. بانک ها، ارائه دهندگان مالی و توسعه دهندگان دارای بلوک‌های ساختمان هستند تا ظرف چند دقیقه API شخصی خود را برای برقراری ارتباط، متصل و نظارت کنند.

خدمات گردش‌پی

سرویس‌های گردش‌پی شامل درگاه پرداخت آنلاین، گردش لینک با قابلیت پرداخت موبایلی از طریق QR Code، کیف پول الکترونیکی و پرداخت‌های Contactless است. این روش‌ها از مدرن‌ترین متدهای پرداخت در دنیای فناوری هستند؛ و به دلیل ساده کردن فرآیند انجام تراکنش‌های مالی در سرویس‌های مبتنی بر وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل برای کاربران نهایی، مورد توجه کسب‌وکارهای ارائه‌دهنده این سرویس‌ها قرار گرفته‌اند.

برخی از سرویس‌های گردش‌پی نظیر زیرساخت کیف پول الکترونیکی از طریق وب‌سرویس در اختیار کسب‌وکارهای گوناگون قرار می‌گیرد؛ تا از طریق آن بتوانند توسعه محصولات خود را با هزینه بسیار کمتر و سرعت بیشتر انجام دهند.

درباره ایپام

شرکت ایپام (ایده پرداز دانش نوین آرشام) در سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه سرویس‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت گردشگری تاسیس شد. ایده آغاز فعالیت‌های ایپام با مشاهده توسعه همه‌جانبه اپلیکیشن‌های موبایلی، افزایش دسترسی به گوشی‌های هوشمند، افزایش سرعت و ضریب نفوذ دسترسی به اینترنت و وجود نیازها و خلاء‌های موجود در حوزه گردشگری طی سال‌های گذشته، شکل گرفت. براساس محصولات فناورانه و دست‌آوردهایی که ایپام در سالهای فعالیت خود داشته، نشان دانش‌بنیان به این شرکت اعطا شده است.

ارتباط با ما