راه‌کار​های اختصاصی

کارهای بزرگ، ایده‌های طلایی و سرویس‌های خاص، معمولا نیازمند راه‌کارهای نرم‌افزاری اختصاصی، زیرساخت‌های پیشرفته و سرویس‌های متنوع مبتنی بر فناوری اطلاعات هستند. ما در ایپام با بررسی نیازهای شما و با توجه به توانایی‌های علمی و تخصصی موجود در این مجموعه، بهترین راه‌کارهای اختصاصی را برای رفع نیازهای شما ارائه و اجرا می‌کنیم.

چرا باید به دنبال یک راه‌کار اختصاصی باشیم؟

بسیاری از مدیران سازمان‌ها، با توجه به شناخت عمیق از خدمات سازمان و مخاطبان خود، ایده‌ها و راه‌کارهایی بسیار موثر برای بهبود و توسعه خدمات دارند. ایده‌هایی که می‌تواند آورده‌های مالی فراوانی را نصیب سازمان نماید. اما اغلب مسئله پیچیدگی‌های فنی اجرای چنین راه‌کارهایی، آنها را از پیشبرد ایده‌های خود باز داشته است. ما در ایپام با سال‌ها تجربه در طراحی و اجرای انواع سرویس‌های نرم‌افزاری، تخصص بالایی در ارائه و اجرای بهترین و موثرترین راه‌کارها در این زمینه داریم.

در بسیاری از موارد معمول، استفاده از سرویس‌های از پیش ساخته شده، می‌تواند نیازهای کسب‌وکار ما را برای ارائه خدمات به مشتریان در فضای آنلاین برطرف کند. اما برای رنگ واقعیت بخشیدن به یک ایده خاص و ارائه یک سرویس متفاوت و ویژه در فضای آنلاین، شما نیازمند داشتن نرم‌افزاری اختصاصی، زیرساخت‌هایی پیشرفته و سرویس‌های متنوع هستید.

راه‌کارهای اختصاصی مزیت نسبی شما در برابر رقبایی خواهد بود که همگی خدمات خود را بر پایه روش‌های پش‌فرض به مشتریان ارائه می‌دهند. به کمک این راه‌کارها شما می‌توانید به عنوان رهبر بازار خود، اولین سرویسی باشید که نیازهای تازه کاربران را برطرف کرده و همیشه چند قدم از رقبا پیش‌تر هستید.

ما در ایپام مسئله شما را به مزیت شما تبدیل می‌کنیم

قدم اول: بررسی مسئله

مسئله، نیاز یا ایده مدنظر شما را در یک جلسه مشترک بررسی خواهیم کرد. ما دارای مجموعه‌ای از متخصصین در حوزه‌های مختلف و با تجارب گوناگون هستیم. در این جلسه ما می‌کوشیم درک دقیقی از خواسته شما کسب کنیم؛ تا بتوانیم بر مبنای آن راه‌کارهای مناسب ارائه دهیم.

قدم دوم: ارائه راه‌کار

راه‌کارهای ما بر مبنای نیاز شما و بر اساس استانداردهای پیشرفته موجود در سرویس‌های فناوری اطلاعات ارائه می‌شود. برخی از این راه‌کارها در سرویس‌ها و زیرساخت‌های فعلی ایپام موجود است؛ و برخی از آنها به صورت اختصاصی و بر اساس خواسته شما طراحی می‌شود.

قدم سوم: اجرا

اجرای راه‌کارهای پیشنهاد شده و مورد تایید قرار گرفته، در بستر آنلاین و به صورت سرویس‌های مبتنی بر وب و اپلیکیشن‌های موبایل، به‌طور کامل توسط متخصصان ایپام انجام شده، تا به محصول نهایی و عملیاتی مورد تایید شما دست یابیم.

قدم چهارم: پشتیبانی

ما در تمام طول مسیر ارائه خدمت به کاربران‌تان، در کنار شما هستیم. ما به‌خوبی درک می‌کنیم که مهم‌ترین مزیت یک سرویس نرم‌افزاری، به‌روزرسانی منظم، رفع ایرادات احتمالی و هماهنگی با نسخه جدید زیرساخت‌ها و سیستم عامل‌های مختلف است.

 

ایپام آمادگی دارد تا در زمینه طراحی و اجرای سرویس‌های اختصاصی با سازمان‌های گوناگون وارد همکاری مشترک شود. ما در ایپام به شنیدن پیشنهادات شما در زمینه همکاری مشترک علاقمند هستیم.