صفحه اصلی > درباره ما

آشنایی با ایپـــام

شرکت ایپام (ایده پرداز دانش نوین آرشام) در سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه سرویس‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت گردشگری تاسیس شد. ایده آغاز فعالیت‌های ایپام با مشاهده توسعه همه‌جانبه اپلیکیشن‌های موبایلی، افزایش دسترسی به گوشی‌های هوشمند، افزایش سرعت و ضریب نفوذ دسترسی به اینترنت و وجود نیازها و خلاء‌های موجود در حوزه گردشگری طی سال‌های گذشته، شکل گرفت.

ما معتقد هستیم که می‌توان از ظرفیت‌های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، برای گسترش صنعت گردشگری و افزایش کیفیت خدمات در این صنعت استفاده کنیم. بنابر همین اصل، رسالت اصلی محصولات و سرویس‌های طراحی شده در مجموعه ایپام، کمک به رشد صنعت گردشگری و پشتیبانی فعالان این حوزه، از طریق فناوری اطلاعات است. سرمایه‌گذاران اصلی مجموعه ایپام را فعالان حوزه گردشگری تشکیل می‌دهند؛ و به همین دلیل ما به خوبی با دغدغه‌ها، نیازها و محدودیت‌های موجود در این حوزه آشنا هستیم.

مأموریت (Mission)

ایپام با استفاده از فناوری‌های به روز و نوآورانه به دنبال توسعه، ارتقا و تسهیل فرآیندهای مالی است که این امر در نهایت به ایجاد تجربه خوشایند مشتریان در این حوزه منجر می‌شود.

چشم انداز (Vision)

1 – تبدیل شدن به برترین شرکت تسهیل کننده و ارائه‌دهنده خدمات پرداخت در سطح کشور
2 – تبدیل شدن به بزرگ‌ترین مرکز نوآوری تخصصی کشور در حوزه فین‌تک

ارزش های محوری (Values Core)

ایپام با تمام توان از ارزش‌های محوری زیر محافظت می‌کند:

اعتماد، نوآوری، امنیت، حفظ منافع ذی‌نفعان و پایداری

دنبال چه چیزی هستید؟

اگر میخواهید با ما تماس بگیرید

اگر به دنبال راهکارهای اختصاصی‌تر در حوزه فناوری اطلاعات هستید

اگر به عنوان یک متخصص، علاقه‌مند هستید تا بخشی از تیم ایپام باشید

درباره ایپام

شرکت ایپام (ایده پرداز دانش نوین آرشام) در سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه سرویس‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت گردشگری تاسیس شد. ایده آغاز فعالیت‌های ایپام با مشاهده توسعه همه‌جانبه اپلیکیشن‌های موبایلی، افزایش دسترسی به گوشی‌های هوشمند، افزایش سرعت و ضریب نفوذ دسترسی به اینترنت و وجود نیازها و خلاء‌های موجود در حوزه گردشگری طی سال‌های گذشته، شکل گرفت. براساس محصولات فناورانه و دست‌آوردهایی که ایپام در سالهای فعالیت خود داشته، نشان دانش‌بنیان به این شرکت اعطا شده است.

ارتباط با ما