درباره بیکن‌پی

بیکن‌پی یکی از زیرمجموعه‌های شرکت ایپام (ایده پرداز دانش نوین آرشام) است. ما در بیکن‌پی به دنبال ارائه محصولات مبتنی بر فناوری بیکن هستیم. ما مدت‌ها در زمینه بیکن، فناوری‌های مورد استفاده در آن، سخت‌افزار و نرم‌افزارهای آن و جنبه‌های توسعه کسب‌وکار مبتنی بر بیکن به تحقیق و پژوهش پرداخته‌ایم؛ و امروز به پشتوانه این تجارب، می‌توانیم ادعا کنیم که با ارائه خدمات متنوع مبتنی بر بیکن، می‌توانیم روش ارتباط شما با مشتریان کسب‌وکارتان را متحول کرده و از این طریق، به کسب‌وکار شما رونق بخشیم.
مجموعه بیکن‌پی با بهره‌بردن تخصص و تجارب متخصصان خود و همچنین سایر زیرمجموعه‌های شرکت ایپام، از جمله مجموعه گردش‌پی و مجموعه پرداخت‌سازی، توانسته است راه‌کارهایی جامع و هماهنگ را در زمینه‌های پرداخت، گردشگری، ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات از طریق بیکن، به کسب‌وکارهای گوناگون ارائه دهد.

درباره ایپام

شرکت ایپام (ایده پرداز دانش نوین آرشام) در سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه سرویس‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت گردشگری تاسیس شد. ایده آغاز فعالیت‌های ایپام با مشاهده توسعه همه‌جانبه اپلیکیشن‌های موبایلی، افزایش دسترسی به گوشی‌های هوشمند، افزایش سرعت و ضریب نفوذ دسترسی به اینترنت و وجود نیازها و خلاء‌های موجود در حوزه گردشگری طی سال‌های گذشته، شکل گرفت. براساس محصولات فناورانه و دست‌آوردهایی که ایپام در سالهای فعالیت خود داشته، نشان دانش‌بنیان به این شرکت اعطا شده است.

ارتباط با ما